Nyílt nap a Batsányiban 2021.

Tisztelt Szülők!
Kedves 4. és 8. osztályosok!

Iskolánk – a Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium – ebben a tanévben is lehetőséget ad a 4. és 8. osztályosok számára, hogy megismerhessék iskolánkat, betekintést kaphassanak iskolai életünkbe, meglátogathassanak bennünket.

Tájékoztatásul közlöm, hogy ebben a tanévben is megrendezzük nyílt napunkat, melyet a
8. osztályosok számára

2021. november 11-én 8 órakor

és

2021. november 25-én 8 órakor,

míg a 4. osztályosok számára

2021. november 11-én 16 órakor

tartunk. Bemutatkozásunk mindkét nap 8 órakor a kis tornateremben általános tájékoztatóval kezdődik, míg a 4. osztályosok számára délután a Kása teremben tartunk szülői tájékoztatót is.

Gimnáziumi képzéseinkre kizárólag központi írásbeli vizsga megírását követően felvételizhetnek az érdeklődő diákok. Az írásbeli felvételi vizsgára 2021. december 3-ig jelentkezhetnek a tanulók. Ehhez természetesen intézményünk segítséget nyújt felkészítő foglalkozások keretében.