Köszönjük az egészségügyben dolgozók áldozatos munkáját!

2021 júniusában iskolánk is csatlakozott ahhoz a nemzetközi kezdeményezéshez, amelynek célja az volt, hogy a pandémia idején kifejezzük a hálánkat és köszönetünket azoknak, akik az egészségügyben kitartóan és emberfeletti erővel dolgoztak az elmúlt időszakban. Nem lehetünk eléggé hálásak azoknak, akik szakmai tudásukkal és emberségükkel minden egyes nap bizonyították azt, hogy mennyire elhivatottak a nehéz időkben is, és példát mutattak az egész világon a járványügyi helyzetben. 

A legkevesebb, amit viszonzásul adhatunk az ápolóknak, nővéreknek és orvosoknak az, hogy kifejezzük szeretetünket, elismerésünket azzal a videóval, amit lelkesen készítettünk iskolánk diákjaival és tanáraival.

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN AZ ELMÚLT IDŐSZAK KITARTÓ, MAGAS SZÍNVONALÚ MUNKÁJÁT MINDEN EGÉSZSÉGÜGYI DOLGOZÓNAK! 

Írta: Rideg-Fekete Márta