Nyílt nap a Batsányiban

Tisztelt Szülők!
Kedves 7. és 8. osztályosok!

Iskolánk – a Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium – ebben a tanévben is lehetőséget ad a 7. és 8. osztályosok számára, hogy megismerhessék iskolánkat, betekintést kaphassanak iskolai életünkbe, meglátogathassák délelőtti óráinkat, foglalkozásainkat.

Így, ebben a tanévben is megrendezzük nyílt napunkat, melyet a 7. és 8. osztályosok számára

2019. november 13-án 8-12 óráig

tartunk. Nyílt napunk 8 órakor a Fejér Ferenc tornateremben általános tájékoztatóval kezdődik.

Tartalmas programot ígérnek a természettudományok iránt érdeklődő diákok számára a bárki által megtekinthető matematika, fizika, biológia, kémia, földrajz és informatika óráink, valamint a humán beállítottságú diákoknak a magyar, történelem és idegen nyelvi óráink.

Bízom benne, hogy nyílt napunk felkelti érdeklődésüket.

Az előző tanévtől gimnáziumi képzéseinkre kizárólag központi írásbeli vizsga megírását követően felvételizhetnek az érdeklődő diákok. Az írásbeli felvételi vizsgára 2019. december 6-ig jelentkezhetnek a tanulók. Ehhez természetesen intézményünk segítséget nyújt felkészítő foglalkozások keretében.