Jó eredmények a röplabda versenyeken!

Iskolánk 2019. március 5-én röplabda versenyen vett részt Mindszenten. Diákjaink több kategóriában is szépen helyt álltak. A III. és IV. korcsoportos lányok, nagyszerű játékkal a 2. helyezést érték el.

A következő megmérettetés Szegeden a megyei diákolimpia volt. Itt a III. korcsoport 3., míg a IV. 4. helyezés ért el. Iskolánk büszke lehet diákjaink sportteljesítményére, a szép eredmények ellenére a lányok tovább folytatják a felkészülést a jövőbeli versenyekre.

A III. korcsoportos csapatunkat a 6.F osztály alkotta: Forgó Luca Gréta, Hasúr-Nagy Nóra, Gémes Dorina, Puskás Szilvia, Szabó Réka, Nagy-Halmágyi Eszter Stefánia, Bori Bella Gréta, Márté Dorka, Sinkó Dóra, Kádár Nikoletta

A IV. korcsoportot a 8.F osztály lányai alkották: Szabó Kitti, Bodor Dóra, Sarusi-Kis Linda, Gácsi Kata, Kéri Liliána, Oláh Csenge, Kovács Réka, Kornyik Vivien
A lányok mellett a Batsányi fiú csapata is részt vett a Szegeden megrendezett Diákolimpián, Röplabda „B” kategóriában. A „B” kategória lényege, hogy olyan diákok versenyezhetnek csak, akik versenyszerűen (magyar országos bajnokságokban) nem röplabdáznak. Ezen diákok között szoros mérkőzéseket játszva iskolánk csapata a második helyet szerezte meg, evvel pedig ezüstérmes lett. Gratulálunk nekik, a csapat tagjai: Kátai-Benedek Máte, Kovács Maté, Juhász Ádám, Meló Bence, Tóth Máté, Havasi Balázs, Illés Bálint, Papp Máté