Röplabda – Nagyszerű eredmények a Szent Erzsébet kupán!

A mindennapos testnevelés keretein belül iskolánk tanulói részt vesznek versenyeken is. 2018.11.19-én, Szentesen a Szent Erzsébet kupán szerepeltek, melyen szép eredményeket értek el. A III. korcsoportos lányok elhozták kiváló játékkal az első helyet szerezték meg, így aranyérmekkel térhettek haza. A IV. korcsoportos lányok két csapata közül a Batsányi “A” csapata az ötödik helyezést érte el, a “B” csapatunk pedig hatodik lett. A mérkőzések jó hangulatban zajlottak és diákjaink nagyon jól érezték magukat.

A következő versenyt Csongrádon rendezzük meg iskolánk tornatermében, Ünnepváró néven, ami 2018.12.11-én lesz megtartva. Hasonló eredményekre számítunk és nagy erőbedobással készülünk a mérkőzésükre.  A nézőket, szurkolókat szeretettel várjuk. További sikeres munkát kíván csapatának felkészítő tanáruk és kísérőjük: Papp Zoltán