Karácsonyra hangoló a BJG-ben

Idén ismét megrendezésre került iskolánkban a karácsonyi adventi kézműves délután. Rendhagyó módon angol és nemét játékos műhelymunkában is ismerkedhettek a gyerekek különböző kultúrák karácsonyi szokásaikkal. A délután hangulatát tovább emelte Kecskés László foglalkozása, ahol az érdeklődők ünnepi dalokkal és gyönyörű gitárdallamokkal készíthették lelküket a közelgő ünnepre.

Diákönkormányzatunk ezen eseményét nagyban segítette a tankerület által meghirdetett pályázati lehetőség, amely lehetővé tette, hogy dekorációs eszközökkel és irodaszerekkel még szebb alkotások készüljenek, valamint a hetekben ünneplőbe öltözzön az iskolánk is. Szerencsére nagy volt az érdeklődés, és nem csupán a fiatalabb diákjaink, hanem felsőbb évesek és tanáraink is bekapcsolódtak a rendezvényünkre. 

Köszönjük a nagy érdeklődést és minden segítséget!