A 2019/2020. tanévben elismerésben részesült tanulóink

Kimagasló tanulmányi munkájáért dicséretben részesült
     
5.Fosztály   9.F osztály
Ambrus Zalán    
Andó Zénó   Kornyik Vivien Éva
Bárány Benedek   Oláh Csenge Ágnes
Bori Petra   Somogyi Árpád Ferenc
Bottyán Martin   Somogyi Zita Klára
Brindza Balázs Gábor   Taricska Bálint
Fábián Flóra    
Hajdú Hanna   10.A osztály
Hajdú Zsóka    
Koronczai Kitti   Forgó Judit Lilla
Ormos-Gonda Csongor    
Papp Hunor   10.F osztály
Répa Áron    
Spinello Maya   Illés Balázs
Taricska Sára   Kiss Máté
Tóth Zsóka   Szántai Hajnalka
     
6.F osztály    11.A osztály
     
Bartók Laura   Fazekas Levente 
Bori Gréta   Mucsi István
Erdélyi Janka   Nagy Sarolta
Fülöp Kornél   Sebestyén Szintia 
Gurdon Lajos   Szabó László Miklós
Juhos Dóra    
Kardos Réka   11. F osztály
Keller Kitti    
Kertes Dorka   Bartók Márk
Lovas Gréta   Bodor Ivett
Pigniczki Péter   Dobai Jázmin
Suti Simon   Héjja István Tamás
    Fülöp Melani
7.F oszály   Pigler Lilien
    Tábori Lilla
Gémes Dorina   Vigvári Tímea
Bori Bella Gréta    
Lehel Edit   12.B osztály
Puskás Szilvia Erzsébet    
Somogyi Andrea Mária   Káris Janka
Török Léna   Vígh Mónika
     
8.F osztály   12.F osztály
     
Budai Adél   Barta Emese
Gácsi Tünde Klaudia   Barta Eszter
Hering Dóra   Hering Anna
Kádár Lili   Kátai-Benedek Máté
Szabó-Bogár Lizett   Kiss Gergő
    Kovács Fruzsina
    Meló Bence
    Nagy Sára
    Pál Eszter
    Pesti Konrád
    Sarusi-Kis Lídia
     
Példamutató kötelességteljesítésért dicséretben részesült
     
5. F osztály   10. A osztály
     
Bárány Luca   Kókai Laura
Berkecz Erika Anna   Oláh Tímea
Juhász Gergő   Papp Ágnes
Szabó Eszter   Versegi Anna
     
    10. B osztály
6.F osztály     
Erőss Botond   Nyíri Boglárka
Laczkó Áron   Spuller Fanni Ráhel
Mucsi Martin    
Vidovics Ferenc   10.F osztály
     
7.F oszály   Barta Ádám
    Kiss Dávid
Tóth Sára   Ötvös Fanni
Bárkai Flóra Fáni    
Szabó Réka   11.A osztály
Márté Dorka    
    Horváth Anna
8.F osztály    
    11.B osztály
Ágoston Dorina    
Bódi Ádám   Tót Emese
Bozó Hanna    
Dancsó Eszter   11. F osztály
Dobai Dávid   Bede Réka
Dobai Konrád   Székely Antónia Réka
Erdélyi Lujza    
Hekkel Zita   12.A osztály
Kardos Csanád    
Kátai-Benedek Hanna Beáta Felföldi Gábor
Kis Orsolya   Horváth Dávid
Nagy Luca   Jaksa Tímea
Ötvös Levente   Szentes Szidónia
Szvoboda Barnabás   Szlovák Réka
Tyukász Anna    
    12.B osztály
9.A osztály    
    Gulyás Réka Szilvia
Bori Zsuzsanna   Balogh Dóra
     
9.B osztály   12.F osztály
     
Bartók Evelin    Bori Nándor
    Juhász Ádám
9. F osztály   Laczkó Dóra
    Papp Máté
Makó Dorina   Szabó Csenge
Tóth Sándor Máté   Tóth Máté
Tóth Tibor    
Varga Bence Csaba    
Jutalom könyvutalványban részesültek
Név Osztály Indokolás
Ambrus Zalán 5.F A Gó Nemzeti Diákverseny Országos Döntőjében korcsoportjában elért 2. helyezéséért (2020. februárjában)
Bárkai Flóra Fáni 7.f A HelpinGirls csapat tagjainak a 2019. őszi Epam ekids Digitális Ötlet és programozási versenyen 1. helyezéséért és közösségi munkájáért.
Bartók Laura 6.F Tíztánc Magyar Bajnokság 1. helyezés; Tíztánc Országos Bajnoskág 1. helyezés; Területi Bajnokság 1. helyezés; Junior I “B” Országos Bajnokság Standard és Latin 1. hely;  Szentes Open Wdsf Nemzetközi verseny Standard 1. hely, Latin 2. hely; országos kimagasló tanulmányi munkájáért, iskolai rendezvényeken való aktív részvételéért; Diákolimpia GameTime versenyen való részvétel
Dancsó Eszter 8. F Az országos disputaversenyen egyéniben 2. helyezést ért el.
Erdélyi Lujza 8.F Az Alföldy Géza Ókortörténeti Versenyen 1. helyezést ért el csapatával. 
Hekkel Zita 8. F Madách Színház által a 2019/20-as évadban hirdetett Tiéd a pálya! Ki Mit Tud? tehetségkutató versenyen középdöntőig jutott a színjátszás és ének kategóriában.
Illés Bálint 11.A    Mutatós Kísérletek – Fizikai Kísérletek  Versenyén csapatban elért országos I.helyezésért (2020.február)
2019.okt. megyei röplabda csapatban II.hely
Juhász Gergő 5.F A Gó Nemzeti Diákverseny Országos Döntőjében korcsoportjában elért 2. helyezéséért (2020. februárjában)
Juhos Dóra  6.F Európa Kupa 2. helyezéséért, iskolai rendezvényeken való aktív részvételéért, kimagasló tanulmányi munkájáért
Kádár Nikolett 7.f A HelpinGirls csapat tagjainak a 2019. őszi Epam ekids Digitális Ötlet és programozási versenyen 1. helyezéséért.
Kardos Réka  6.F Kabalafigura kerestetik (XXV. Nagy Sportágválasztó rendezvény) országos rajzpályázat 2. helyezés; Kiskunhalasi FitKid felkészülési verseny 2. helyezés; Hiú(z) ábrándok “Az év emlőse a HIÚZ” – országos rajzpályázat (Magyar Természettudományi Múzeum) 2. helyezés, iskolai rendezvényeken való aktív részvételért; országos angol nyelvi versenyen való eredményes szereplésért, kimagasló tanulmányi munkájáért
Keller Kitti 6. F A városi Kazinczy-versenyen 1. helyezést ért el.
Kornyik Vivien 9.F Az Alföldy Géza Ókortörténeti Versenyen 1. helyezést ért el csapatával, az országos disputaversenyen csapatban 4.helyezést, míg a Nagy István Országos Földtudományi Pályázat II. kategória országos I. helyezést ért el.
Markó Richárd 10. B XIII. Kárpát-medencei Magyar Középiskolai Balladamondó Verseny döntőjébe jutás
Mucsi István 11.A    Mutatós Kísérletek – Fizikai Kísérletek  Versenyén csapatban elért országos I.helyezésért (2020.február)
Nagy Marcell 10.A Evezés – Országos Diákolimpia 1. hely
Oláh Csenge 9.F Az Alföldy Géza Ókortörténeti Versenyen 1. helyezést ért el csapatával, míg az országos disputaversenyen csapatban 4.helyezést ért el.
Papp Hunor 5F A Gó Nemzeti Diákverseny Országos Döntőjében korcsoportjában elért 1. helyezéséért, a  Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 6., a Bonifert Domonkos Nemzetközi verseny döntőjéért és a Megyei Matematematikaverseny gimn.kategória 3.helyéért.
Puskás Szilvia  7.f Országos logo Programozási Versenyen elért kimagasló eredményéért, példamutató szakköri munkájáért.
Sinkó Dóra 7.f A HelpinGirls csapat tagjainak a 2019. őszi Epam ekids Digitális Ötlet és programozási versenyen 1. helyezéséért.
Somogyi Árpád 9.f Országos logo Programozási Versenyen elért kimagasló eredményéért, példamutató tanulmányi munkájáért.
Somogyi Zita 9.F Az Alföldy Géza Ókortörténeti Versenyen 1. helyezést ért el csapatával. 
Szabó Réka 7.f A HelpinGirls csapat tagjainak a 2019. őszi Epam ekids Digitális Ötlet és programozási versenyen 1. helyezéséért és közösségi munkájáért.
Szabó-Bogár Lizett 8. F Az országos disputaversenyen egyéniben 5. helyezést ért el.