Tanárai és fogadóórái

Előzetes bejelentkezést követően látjuk szeretettel az érdeklődő szülőket az alábbi két időpontban:
2019. március 12-én és 2019. április 16-án  14-18 óráig. 
 
Abonyiné Kiss Ágnes kiss.agnes@bjg.hu
Almási Mariann almasim@bjg.hu
Baricsné Kapus Éva mokuska@bjg.hu
Bedéné Fodor Virág befovir@bjg.hu
Biró Edit edit@bjg.hu
Bíró-Szabó Ágnes biroszabo@bjg.hu
Blázsik Tünde tunde@bjg.hu
Borda Zsolt borda.zsolt@bjg.hu
Bujáki Olga olga@bjg.hu
Csépe Erzsébet csepe@bjg.hu
Cseri Gábor Jánosné cserine@bjg.hu
Duka Enikő duka.eniko@bjg.hu
Forgóné Hajdu Erika erike@bjg.hu
Földesiné Pacskó Andrea pacskoa@bjg.hu
Gilicze Tamás tamas@bjg.hu
Giliczéné László-Kókai Mária marika@bjg.hu
Hajdúné Tyukász Zsuzsanna tyzsu@bjg.hu
Hattayer Róbert hattayer@bjg.hu
Hekkelné Zsiros Ildikó hekkelneildiko@bjg.hu
Herczegné Zsiga Ágnes zsagi@bjg.hu
Huszák Béla huszak.bela@bjg.hu
Kátai-Benedek Beáta katai@bjg.hu
Kiss Attila kiss.attila@bjg.hu
Kissné Kocsis Marianna marianna@bjg.hu
Konkolyné Tóth Györgyi konkolyne@bjg.hu
Kovács Péter kope@bjg.hu
Kozák Ivett kozak.ivett@bjg.hu
Kruppa Eszter kruppa.eszter@bjg.hu
Leirer Tibor János leirer.tibor@bjg.hu
Leirerné Katona Ágnes leirerne@bjg.hu
Lovas Laura cinca@bjg.hu
Náfrádi Imre bioaram@bjg.hu
Nagy Tamás nagy.tamas@bjg.hu
Páhán Noémi pahan@bjg.hu
Papp Zoltán papp.zoltan@bjg.hu
Pappné Hajas Ibolya pappne@bjg.hu
Pataki Mónika pataki@bjg.hu
Posta István posta@bjg.hu
Postáné Pető Györgyi postane@bjg.hu
Rideg-Fekete Márta femarta@bjg.hu
Stéhlikné Szalkai Mária szalkai.maria@bjg.hu
Szabó László szabol@bjg.hu
Széll Gábor szellg@bjg.hu
Tábori Levente levente@bjg.hu
Tábori Leventéné cili@bjg.hu
Tari Tamás tari_tamas@bjg.hu
Törökné Török Ildikó torok.ildiko@bjg.hu