Batsányis sikerek az országos ECL döntőn

Április 6-án Pécsett rendezték meg a Nyelvtudással az Egységes Európáért Alapítvány a Nemzetközi ECL Nyelvvizsgarendszer támogatásával megrendezésre kerülő Országos Nyelvi Verseny döntőjét, ahová iskolánkból angol nyelvből Puskás Szilvia 9.F, Kovács Marcell 9.A, és Szabó-Bogár Lizett 10.F osztályos tanulók jutottak be. A döntőben a diákjainknak szóbeli vizsgahelyzetben kellett megmutatniuk nyelvi jártasságukat és a kijelölt témából való felkészültségüket. Diákjaink kiválóan szerepeltek, Szabó Bogár Lizett és Kovács Marcell a 283 indulóból az első 20-ba jutott B2 (középfok) kategóriában, míg Puskás Szilvia C1 (felsőfok) kategóriában 99 diák közül a 8. helyen végzett. Külön köszönjük szaktanáraiknak, Leirerné Katona Ágnesnek, Pataki Mónikának és Herczegné Zsiga Ágnesnek a felkészítő munkájukat. További sikereket és szép eredményeket kívánunk!