Nyílt nap a Batsányiban

Tisztelt Szülők!
Kedves 4. és 8. osztályosok!

Iskolánk – a Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium – ebben a tanévben is lehetőséget ad a 4. és 8. osztályosok számára, hogy megismerhessék iskolánkat, betekintést kaphassanak iskolai életünkbe, meglátogathassanak bennünket.

Tájékoztatásul közlöm, hogy ebben a tanévben is megrendezzük nyílt napunkat, melyet a
8. osztályosok számára

2020. november 12-én 16 órakor,

míg a 4. osztályosok számára

2020. november 13-án 16 órakor

tartunk. Bemutatkozásunk mindkét nap 16 órakor a nagy tornateremben általános tájékoztatóval kezdődik.

Gimnáziumi képzéseinkre kizárólag központi írásbeli vizsga megírását követően felvételizhetnek az érdeklődő diákok. Az írásbeli felvételi vizsgára 2020. december 4-ig jelentkezhetnek a tanulók. Ehhez természetesen intézményünk segítséget nyújt felkészítő foglalkozások keretében.