100 év 100 pillanat – A 100 éves logó

Iskolánk pályázatot hirdetett 100 éves évfordulója alkalmából iskolai logó tervezésére.
Pályázatunk célja olyan egyedi, modern vizuális jel alkotása volt, amely minden korosztály számára egyértelműen utal az iskola 100 éves fennállásának, szellemiségének kifejezésére, megjelenítésére.
Iskolánk tanulói közül négyen érezték úgy, hogy szeretnék megemlékezésünket, ünnepi évfordulónkat színesíteni munkájukkal. Mindannyiuk munkája megfelelt a kiírásnak megfelelő tartalmi elemeknek és a formai követelményeknek. Az értékelési szempontoknak megfelelően az egyediség, az ötletesség, az esztétika mindegyikben megjelent. A pályázatokat intézményünk tanulói és pedagógusai egyenrangúan véleményezhették, szavazhattak, melyiket ítélik a legjobbnak. A pályamunkák közül nagy többséggel Losoncz Levente 12.F osztályos tanuló munkáka bizonyult a legnépszerűbbnek, így neki ezúton is gratulálunk!
Alább látható minden pályamunka, melyek megalkotásához szívből gratulálunk!